7 Şubat 2016 Pazar

"Ocak 2016 Favorilerim" Youtube Kanalımda!

Merhaba;
Herkese mutlu pazarlar :)
Bir süredir farkettiğiniz gibi burada yazamadım ve gelen reklamları yayına koydum; bunun için özür dilerim. Bazen hepimizde olur ya; emeğiniz karşılığını alamadığınızda bir burukluk, kırgınlık olur insanın içinde ve o iş içinden gelmez olur. Bende de böyle oldu. Okumayı sevmeyen bir toplumuz maalesef ya da okuyup işi bitince izlemeye alınmadan kapatılıverir blog sayfaları, bu beni biraz kırıyor ne yalan söyleyeyim. Kimse düşünmez emek var, zaman var, çaba var bu sayfada diye. Hatta Youtube açılır genelde ilk izlenimler veya merak edilenler için, çünkü izlemek kolaydır, okumak ise konsantre ve izlemeye oranla emek ister. Bu yüzden imkanım oldukça berbat arka planım ve kısıtlı imkanlarım dahilinde kötü görüntü kalitemle videolara yüklendim ama burayı da bırakmadım tabiki. 

Niyeyse küskünüm ama siz okurlarıma değil; emeği kolay harcıyanlara. Sizlere çok teşekkür ederim yazmadığıma rağmen beni bırakmadığınız için, iyiki varsınız...
Daha fazla serzenişle içimi döküp sıkmak istemem sizi o nedenle toplumun kolayına gelen Youtube mecrasına son yüklediğim "Ocak 2016 Favorilerim" videomun linkini aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz diye sizlere de haber vermek istedim.

Ocak 2016 Favorilerim

Okuduğunuz ve izlediğiniz için teşekkür ederim. Abone olursanız da çok sevinirim.

Sevgiler..

Su Perisi

2 yorum:

  1. güzel bir paylaşım olmuş canım teşekkürler emeğine sevgiler

    YanıtlaSil

Yorum Yazmak İster Misin? :))